Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 13, 2020 in Dom budowa wnętrze |

Łóżka z pojemnikiem – jak w pełni wykorzystać przestrzeń w sypialni

Niewielka powierzchni sypialni, to już nie problem!

Mieszkasz w bloku i szukasz sposobu na to, aby optymalnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni? W takich poszukiwaniach nie jesteś sam! Każdy mieszkaniec bloku narzeka na niewielki metraż i próbuje zagospodarować mieszkanie tak, aby nie zagracić go, a jednocześnie w pełni korzystać z możliwości jakie daje.

Jednym z najbardziej problemowych pomieszczeń jest sypialnia. Bo jak w niewielkiej sypialni zmieścić wygodne łóżko, skrzynię na pościel, pojemną szafę, toaletkę, a do tego szafki nocne po obu stronach łóżka? Podejmij wyzwanie, a optymalizację przestrzeni rozpocznij od łóżka z pojemnikiem, które przechowa nie tylko pościel, ale także inne przedmioty codziennego użytku, czy ubranie z poprzedniego sezonu.

Oszczędź miejsce dzięki łóżku z pojemnikiem

Łóżko z pojemnikiem pozwoli Ci schować wszystko to, co niekoniecznie musi pozostawać na widoku. Duża szafa staje się wówczas niepotrzebna. Dzięki temu oszczędzasz miejsce, a sypialnia nie wydaje się już tak zagracona. Natomiast jeśli marzysz o toaletce kobiecej, sprawdź ofertę stolików nocnych, które łatwo dadzą się przekształcić w toaletkę w razie potrzeby.

Łóżka z pojemnikiem dostępne są w wielu różnych stylach, formach i kolorach. Rozejrzyj się po egzemplarzach z oferty sklepu meble.pl i sprawdź, czy któreś spełnia Twoje marzenia o pięknej, przejrzystej sypialni. Do wyboru są łóżka jedno- i dwuosobowe, z wysuwaną wielką skrzynią lub kilkoma wyglądającymi jak szuflady.

Możesz wybrać drewniane łóżko z białą tapicerką – idealnie pasujące do delikatnego stylu skandynawskiego, jak i szare lub kolorowe łoże, które albo stanie się neutralnym tłem pod akcenty kolorystyczne, albo ożywi sypialnię bardziej zdecydowaną barwą.

Sprawdź ofertę sklepu meble.pl

Łóżka z pojemnikiem to meble, które z jednej stronie staną się ozdobą Twojej sypialni, dodając jej szyku i tworząc w niej odpowiedni nastrój, a z drugiej będą praktycznym meblem, który sprawdzi się podczas snu, odpoczynku, relaksu z książką i tym podobnych przyjemnych aktywnościach. Sprawdź ofertę łóżek z pojemnikiem w sklepie meble.pl i wybierz coś idealnego dla siebie. Zapraszamy na zakupy.