Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 12, 2020 in Tematy inne |

Bretix a znalezienie pracy w Anglii

Wielka Brytania to miejsce, w którym pracuje duża część Polaków. Brexit, czyli wyjście tego państwa z Unii Europejskiej, dostarczyło wiele pytań dotyczących znalezienia pracy na wyspach. Wiele osób zastanawia się, czy w dobie dezintegracji europejskiej warto jest wyjeżdżać za granicę oraz poszukiwać pracy w Anglii. Jeśli ty również należysz do tego grona i zastanawiasz się czy warto jest brać tę opcję pod uwagę, chętnie podpowiemy ci co należy zrobić, aby być spokojnym o znalezienie dobrej pracy na wyspach.

Pierwszą metodą, która pozwoli ci być spokojnym w Wielkiej Brytanii jest zdanie egzaminu w https://egzaminy-cambridge.pl. Po pierwsze jest on bardzo szanowany przez większość pracodawców na całym świecie, a po drugie znacznie skraca proces rekrutacyjny. Posiadanie tego rodzaju certyfikatu również sprawia, że twoje CV jest znacznie bardziej atrakcyjne oraz pożądane przez pracodawców – bez względu na to w jakiej branży się obracasz.

Jaką pracę można znaleźć za granicą? Jaki pracownik jest pożądany w Wielkiej Brytanii?

W obecnej sytuacji w Wielkiej Brytanii poszukiwani są wysokiej klasy specjaliści. Rynek nasycił się nieco pracownikami fizycznymi, ponieważ napływ taniej siły roboczej nie ustępuje mimo wprowadzeniu Brexitu. W Wielkiej Brytanii pracę zawsze znajdą lekarze, pielęgniarki, czy ratownicy medyczni. Dodatkowo, na pracę mogą również liczyć fachowcy w dziedzinie IT oraz marketingu. W tych wszystkich branżach wymagana jest jednak znajomość języka na nieco wyższym poziomie.

Znajomość języka to szansa na pracę i zarabiane sporych pieniędzy

Potwierdzona znajomość języka to niemalże pewna szansa na znalezienie pracę. Dodatkowo, osoby biegle i dobrze posługujące się językiem są w stanie wynegocjować lepsze stawki oraz czekają na nich znacznie dłuższe kontrakty. Dodatkowo, dobra znajomość angielskiego daje więcej pewności siebie i pozwala na wykonywanie obowiązków na wysokim poziomie. Dodatkowo, udokumentowanie tego certyfikatem skraca proces rekrutacyjny oraz czyni cię bardzo atrakcyjnym pracownikiem na rynku.