Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 27, 2021 in Dom budowa wnętrze |

Płyta meblowa w stylu boho

Płyta meblowa – możesz ją obecnie znaleźć w hurtowniach płyt w wielu różnych odsłonach: w formie reprodukcji drewna, imitacji różnych materiałów albo w wersji jednobarwnej. To materiał, który doskonale prezentuje się we wnętrzach i nadaje im oryginalnego stylu. Szukasz nietuzinkowych płyt meblowych do aranżacji w stylu boho? Sprawdź, jakie masz możliwości.

Płyty meblowe boho, czyli jakie?

Boho to styl aranżacji wnętrz, w którym liczy się kreatywność i łączenie różnych, pozornie niepasujących do siebie elementów, odcieni i struktur. Jaka płyta meblowa pasuje do stylistyki boho? Możliwości masz naprawdę dużo – możesz sięgnąć po materiały imitujące naturalne drewno dębowe, sosnowe lub orzech, płytę wykończoną w macie lub w wersji błyszczącej.

W pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu boho sprawdzą się zarówno płyty meblowe w odcieniu jasnym, jak i ciemnym. Możesz sięgnąć po różnego rodzaju imitacje kamieni i łupków, na przykład: płyty w okleinie przypominającej granit, marmur, tynk lub szarą, ciętą stal. Tworząc aranżację boho nie bój się eksperymentować i stawiaj na kontrasty. Łącz materiały o różnej strukturze, dbając o to, by nawiązywały one kolorem do minerałów, drzew i roślin.

Stylowa płyta meblowa w stylu boho – gdzie ją zamówić?

Chcesz wykonać meble w stylu boho i zastanawiasz się, gdzie zamówić płyty meblowe na wymiar? Materiał zamówisz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem nowoczesnych platform zakupowych hurtowni płyt meblowych. Na stronie sklepów odkryjesz rozbudowany katalog wysokiej jakości płyt w stylu boho od producentów takich jak: EGGER czy Kronospan.

Hurtownia płyt meblowych online jest miejscem, w którym wybierzesz kompleksowo materiały ściśle dopasowane do twojej koncepcji aranżacji boho. Nie wiesz, jaka płyta meblowa sprawdzi się do kuchni, salonu lub sypialni boho? Skontaktuj się z doradcą z hurtowni płyt meblowych online, zdobądź próbki materiałów, uzyskaj merytoryczną pomoc oraz szczegółowe informacje na temat dostępnych produktów.